STYCZEŃ
01 - Frenstat pod Radohostem, Velky Javornik (Moravskoslezske Beskydy)
02 - Koprivnice, Brdy, Raskuv kamen, hrad Sostyn (Podbeskydksa pahorkatina)
03 - Zdrojowisko, Włodyka, Sokolec, Gontowa, Łaciaki, Krzewiny, Wyrębina, Bartnica, Kolce, Głuszyca Górna (Wzgórza Wyrębińskie, Góry Sowie)
04 - Hronov, U matky Jedle, Vysoka Srbska, Zdarky, Velke Porici (Broumovska vrchovina)
05 - Kamionki, kamienie pamięci R. Tamma i B. Grabowskiego, Czarny Rycerz, wodospad Pieszyckiego Potoku, Przełęcz Trzy Buki, pod Niedźwiadkami - Żebrakiem - Kawką, Smocza Jama (Góry Sowie)

LUTY
06 - Vitezna - Marianske poutni misto, pramen Cerneho potoka, Buddhovy kameny, Karolinina vyhlidka, Sluci kameny, v.n. Les Kralostvi, prehrada Tesnov, Hajemstvi (Krkonosske podhuri)
07 - Przełęcz Walimska, Glinno, Kroacka Studzienka, pozostałości pomnika Rudolfa Thiele, Niedźwiedź (Góry Sowie)
08 - Marciszów, Łup, Bucza Góra, Lisie Skały, Antonówka, Pagórek Monarchów, ruiny zamku Kreppelhof, Dębrznik, Sędzisław (Góry Lisie i okolice)
09 - Gorzanów, Stara Łomnica, Barć, Huta, Młoty, Spalona, schronisko Jagodna (Góry Bystrzyckie)
10 - schronisko Jagodna, Ponikwa, Długopole-Zdrój (Góry Bystrzyckie)
11 - pod Małoszem, Tarnicą, Borową, Kamienną (Góry Wałbrzyskie, Góry Czarne)

MARZEC
12 - Lewin Kłodzki, Taszkowskie Górki, Olesnice v O. h., Feistuv kopec, Jerzykowice Małe, Dańczów, Jeleniów (Wzgórza Lewińskie, Orlicke hory)
13 - Jeleniów, Dańczów, Kudowa-Zdrój, Altana Miłości, Wzgórze kapliczne (Góry Stołowe)
14 - Jelenia Góra, Jeleniec, Koziniec, Dąbrowica, Łomnica, Wojanów, Bobrów, Polanka Imieninowa, Sokolik Duży, schronisko "Szwajcarka" (Góry Sokole i okolice)
15 - Karpnicka Przełęcz, Fajka, Rylec, Kościół, Pieklisko, Polana Mniszkowska, Mniszków, Janowice Wielkie (Rudawy Janowickie)
16 - Jedlina, tunel, Grzmiąca, Łomnica, Głuszyca (Góry Kamienne)
17 - Nowa Bielawa, Ciemny Jar, Koci Grzbiet (Góry Sowie)
18 - Świerki, Osówka, Jedlińska Kopa, Jedlina (Wzgórza Wyrębińskie, Góry Sowie)

KWIECIEŃ
19 - Cieplice-Zdrój, Sołtysia, Staniszów, Mysłakowice, Mrowiec, Bukowiec, Karpniki, Sokolik Duży, schronisko "Szwajcarka" (Kotlina Jeleniogórska, Sokoliki)
20 - schronisko "Szwajcarka", Rozpadła, Decjusz, Klapaucjusz, Kula, Skalna Grzęda, Janowice Wielkie (Rudawy Janowickie)
21 - Grzmiąca, pod Gomólnikiem, Łomnica, Olszyniec, Jedlina (dookoła komina) - rowerowo
22 - Kłodzko, Krosnowice, Gorzanów, Stara Łomnica, Szklarka, Bystrzyca Kłodzka, Wilkanów, Idzików, Nowy Waliszów, Ołdrzychowice Kłodzkie (Kotlina Kłodzka) - rowerowo
23 - Brno, Zidochovice, v.n. Nove Mlyny, Pavlov, Kletnice, Mikulov (Dyjsko-svratecky uval, Palava) - rowerowo
24 - Mikulov, Valdice, Lednice, Sedlec (Dyjsko-svratecky uval) - rowerowo
25 - Mikulov, Svaty kopecek, Turold, Kocici skala, Stolova hora, Sirotci Hradek, Spunt, Martinka, Strazce, Devin, Divici hrad, Pavlov (Palava)

MAJ
26 - Mikulov, Dyjakovice, Jaroslavice, Znojmo (Dyjsko-svratecky uval) - rowerowo
27 - Znojmo, Popice, Havraniki, Sobes, hrad Novy Hradek, Lesna, Stitary, v.n. Vranov (NP Podyji) - rowerowo
28 - v.n. Vranov, Cizov, Hardegg, Kaja, Riegesburg, Felling, Vranov (NP Podyji) - rowerowo
29 - Vranov, Sumna, Pavlice, Jevisovice, Slatina, Tavikovice, Tulesice, Moravsky Krumlov - rowerowo
30 - ruiny zamku Lubno ("ziemia czarnoborska"), Pisarzowice, Przednia Skalica, przeł. Pod Wilkowyją, pod Bobrzakiem, Czarnów (Rudawy Janowickie)
31 - Jedlina, Modliszów, Lubachów, Zagórze Śl. - rowerowo
32 - Bystrzyca Kłodzka, Zalesie, Huta, Droga Stanisława, Polanica-Zdrój (Góry Bystrzyckie)
33 - Ceska Skalice, Chvalkovice, Velky Trebesov (Kladske pomezi) - rowerowo
34 - Cesky Krumlov (x4)

CZERWIEC
35 - Michałkowa, Waga, Kurasz, Cerkwica, Glinno, Boreczna, Lisiec (Góry Sowie, Dział Michałkowski)
36 - Tłumaczów - stary kamieniołom, Rudawa, nad Rzędziną, pod Sępówką (Góry Suche, Obniżenie Ścinawskie)
37 - Dvur Kralove
38 - Jedlina, Grzmiąca, pod Gomólnikiem Małym (Góry Suche) - rowerowo
39 - Krzeszów, Betlejem, Długosz, Trzej Bracia, Czadrówek, Bukowina, kamieniołom "Borówno", pod Jastrzębią Górą (Góry Krucze, masyw Czarnego Lasu)
40 - Tanvald, Sulikova Skala, Jiruv kopec, Kaple sv. Gotharda, rozhledna Majak Jary Cimrmana, pivovar U Capa, Prichovice, Bila skala, Dolni Korenov, Mytiny (Vilemovska pahorkatina, Krkonose)

LIPIEC
41 - Babiniec, Skalna Brama, Owcze Skały, Jakuszyce (Karkonosze)
42 - Mesto Albrechtice, Piskorov, Pielgrzymów, Slezske Rudoltice, Bohusov, Liptan, Tremesna (Zlatohorska vrchovina) - rowerowo
43 - Głuchołazy, Przednia Kopa, Wiszące Skały (Góry Opawskie)
44 - Głuszyca stawy, pod Soboniem, Osówka, Kolce (Góry Sowie) - rowerowo
45 - Hrabetice, v.n. Josefuv Dul, vodopad na Kamenici, Kristianov, Blatny rybnik, Nova Louka, v.n. Bedrichov, Kralovka (Jizery) - rowerowo
46 - Harrachov, Mytiny, Jizerske udoli, Jizerka, kiosek Promenada, Knizeci cesta (skala), Korenov (Jizery) - rowerowo

SIERPIEŃ
47 - Kłodzko, Młynów, Wojbórz, Bożków, Ścinawka (Średnia i Górna), Nowa Ruda - rowerowo
48 - Kłodzko, Korytów, Piszkowice, Kamieniec, Czeskie Wzgórze, Ścinawka (Dolna, Średnia, Górna), Dróżna, Krajanów, Dworki, Świerki, Bartnica, Kolce, Głuszyca, Jedlina - rowerowo
49 - Petrova rokle, Konsky hrbet - dookoła, Cerna rokle (Adrspasske skaly)
50 - Jedlina, Zagórze Śl., Kanciarski buk, krzyż Der tote Junge, Bojanice, Złoty Las, krzyż na rozstaju (1847), Jedlina (Góry Sowie, Góry Czarne) - rowerowo
51 - Jivka, Studnice, Vapenka (Broumovska vrchovina)

WRZESIEŃ
52 - Kużnice Św., Rusztemberg, Unisław Śl., Polna, Rybnica Leśna, Kamionka, Borowa, Jedlina (Góry Wałbrzyskie)
53 - Szczytna, Złotno, Łężyce, Karłów, Kręgielny Trakt, krzyż Marty, Praski Trakt, Batorówek, Ściegna, Niwa, Raszków, Ścinawka Śr. (Góry Stołowe) - rowerowo
54 - Międzylesie, Kamieńczyk, Czerwony Strumień, Graniczny Wierch, Dvorsky kopec, Lichkov (Góry Bystrzyckie)