STYCZEŃ

01. - Witków Śl., Młynarka, Trójgarb, Modrzewiec, Węgielnik, Struga (Masyw Trójgarbu)
02. - Przełęcz Kłodzka, Przełęcz Chwalisławska, Ptasznik, Przełęcz Leszczynowa, Polana nad Skrzynką, Przełęcz pod Bzowcem, Radochów (Góry Złote)
03. - Rusinowa, Klasztorzysko, Lisia Skała, Mydlana Woda, Zagórze Śl., zamek Grodno, Jugowice (Góry Czarne)

LUTY
04. - Bardo Śl., Janowiec, Laskówka, Łowisko, Mała Kotlina, Mąkolno (Góry Bardzkie)
05. - Zlate Hory, hrad Leuchtenstejn, Biskupska kupa, Mnichuv kamen, sv. Rochus (Zlatohorska vrchovina)
06. - Zlate Hory, Nahon, NS Udoli ztracenych stol (Zlatohorska vrchovina)
07. - Owiesno, Suchań, Różana (Wzgórza Bielawskie)

MARZEC
08. - Po Teplickich skalach, Cap (Adrspassko-teplicke skaly)
09. - Polanica-Zdrój, Jodłowa Góra, Polana, Czerwoniak, Krosnowice, Kłodzko (Kotlina Kłodzka)
10. - Górzyniec, Bobrowe Skały, Ciemniak, Sowi Kamień, Kopaniec, Kozia Szyja, wzdłuż Kamiennej Małej, rez. Krokusy w Górzyńcu, Skałka Teściowej, Zbójeckie Skały, Szklarska Poręba (Góry Izerskie)
11. - Jedlina, Grzmiąca, skały pod Warzechą, Granicznik, Dzikie Turnie, Łomnica (Góry Suche)

KWIECIEŃ
12. - Gradówek, Góra Heleny, zamek Pirszyn, zamek Podskale, Rząsiny, Zajęcza Główka, kamieniołom Płóczki Dolne (Pogórze Izerskie)
13. - Barcinek, Baszta, Trawnica, Kapitański Mostek, przełom Kamienicy (Pogórze Izerskie)
14. - Nad Zdonovem, pod Roagalem, Mielna, Mokra louka, Libna, Zdonov (zawory)
15. - Sokolec, Sokół, Grządki, Osówka, Sierpnica, Dalków (Góry Sowie)
16. - Uniemyśl, kamieniołom pod Buczkiem, Beckovsky vodopad, Okrzeszyn, Urwista, Skała Śmierci (Worek Okrzeszyński)
17. - Sokołowsko, głazowisko pod Garbatką, Kowalowa, Ługowina (Góry Suche, Masyw Lesistej)

MAJ
18. - Karlstejn, Krupna, Aniccina stena, Tomaskuv lom, Brdlak, Kodska jeskyne, Tetin, Beroun (Cesky kras)
19. - Revnice, Morinka, menhir, Morina, Velka Amerika, lom polityckich veznu, Mexiko, Kanada, Mala Amerika, hrad Karlstejn, Karlstejn (Cesky kras)
20. - Srbsko, lom Na Chlumu, Hostin, Solvayovy lomy, Svatojanska skalni stena, Svaty Jan pod Skalou, Dusickova stena, lom Alkazar, pivovar Srbecky lok (Cesky kras)
21. - Krivoklat, Paraplicko (Cesky kras)
22. - Konepruska jeskyne, Zlaty kun, Aksamitova brana, Jelinkuv most (Cesky kras)
23. - Skały Krasnoludków, Gorzeszów  - rowerowo
24. - Broumov, Tłumaczów (Broumovska vrchovina) - rowerowo
25. - Kłodzko, Czerwoniak grób Babette Sibylle Bousset, Polana, Stary Wielisław, Szalejów Dolny, Roszyca, Piszkowice, Bierkowice - rowerowo

CZERWIEC
26. - Jedlina, Sierpnica, Sokolec, Rzeczka - rowerowo
27. - Budapest
28. - Budapest, Dunaharaszti, Rackeve - rowerowo
29. - Rackeve, Dunavesce, Dunafoldvar - rowerowo
30. - Dunafoldvar, Solt, Dunapataj, Kalocsa - rowerowo
31. - Kalocsa, Fajsz, Baja - rowerowo
32. - Baja, Szeremle, Dunafalva, Mohacs - rowerowo
33. - Mohacs, Udvar, Dubosevica, Topolje, Gajic, Batina, Bezdan - rowerowo
34. - Bezdan, Sombor, Apatin, Sonta, Erdut - rowerowo
35. - Erdut, Vukovar, Opatovac, Mohovo, Sarengrad, Ilok, Backa Palanka - rowerowo
36. - Backa Palanka, Novi Sad - rowerowo
37. - Novi Sad, Sremski Karlovci, Krusedol, Sloboda, Fruska Gora, Vrdnicka kula, Rakovac, Petrovaradin - podjazdowo
38. - Budapest
39. - Mezimesti, Jedlina - rowerowo
40. - Wałbrzych, kamieniołom pod Dłużyną, przełęcz Kozia, Borowa, Jedlina (Góry Wałbrzyskie)

LIPIEC
41. - Janowiczki, Górka, Bednarz, Las nad Stachowem, Nieszkowice, Skoroszowice, Zarzyca, Czerwieniec (Wzgórza Lipowe)
42. - Jedlina, Modliszów dawny cmentarz ewangelicki, kamień mieczowy bitwy pod Burkatowem 1762, schron dowodzenia wojsk radzieckich Witoszów, Pogorzała (Przedgórze Wałbrzyskie) rowerowo
43. - Pec pod Snezkou, Obri dul, Snezka, schronisko "Srebrny Potok" (Krkonose)
44. - Vodopady: Doubravuv, Zavojovy, Sovi (Krkonose)

SIERPIEŃ
45. - Paczków, Lubiatów, Otmuchów, Zwierzyniec, Kwiatków, Siestrzechowice, Biała Nyska, Hajduki Nyskie, Charbielin, Głuchołazy (Przedgórze Paczkowskie, Góry Opawskie) rowerowo
46. - Głuchołazy, Kolnovice, Velke Kunetice, Vidnava, Horni Hermanice, Bernartice, Ujeżdziec, Paczków (Zulovska pahorkatina, Przedgórze Paczkowskie) rowerowo
47. - Dobrocin, Roztocznik, Kołaczów, Stoszów, Sieniawka, Ligota Wielka (wzgórza Krzyżowe dookoła) rowerowo
48. - Marianske Lazne, Kamzik, Smradoch, Prameny, U Tri krizu, Nova Ves, Krasensky vrch, Krasno, Horni Slavkov, Loket (Slavkovsky les) rowerowo
49. - Marianske Lazne
50. - Marianske Lazne, Chodova Plana
51. - Npr Soos, Skalna, Stary Rybnik
52. - Gilów, Gola Dzierżoniowska, Ligota Wielka, Przystronie, Kietlin, Wilków Wielki, Niemcza, Podlesie, Przerzeczyn-Zdrój, Grzybowiec, Kośmin, Tatarski okop (Wzgórza Krzyżowe - Niemczańskie - Gilowe) rowerowo
53. - Bardo Śląskie, Potworów, Brzeźnica, Mikołajów, Jemna, Rudnica, Grodziszcze, Ostroszowice, Dzierżoniów (Przedgórze Sudeckie) rowerowo

WRZESIEŃ
54. - Ziębice, Starczówek, Lipniki, Chocieboż, Wilemowice, Dębowiec, Osina Wielka (Przedgórze Sudeckie) rowerowo
55. - Lobauer Berg (podjazdowo) Ceska Kamenice, Jehla, Bratrske oltare, Panorka, Zamecky vrch (Luzicke hory)
56. - Ceska Kamenice, Jiretin pod Jedlovou, Krizova hora, Jedlova, Maly Stozec, Tolstejn (Luzicke hory)
57. - Bastei, Lilienstein (Sachsische Schweiz)
58. - Panska skala, Jablonne v Podjestedi, Oybin i okolice (Luzicke hory, Zittauer Gebirge)
59. - Sloup  v Cechach i okolice, Ceska Kamenice (Luzicke hory)
60. - Zlaty vrch, Luz, Klic, skalne reliefy (Luzicke hory) podjazdowo
61. - Skalne reliefy, tunele, jaskinie (Luzicke hory i okolice) podjazdowo
62. - Labske vyhlidky: Nova Ves, Vrkoc, Skaly, Josefinka, Mlynaruv kriz, Podskali, Doerelova (Ceske stredohori) podjazdowo
63. - Ceska Kamenice, akvadukt, cedicove skaly pod Strazom, Piskova vyhlidka, Lipka, Prysk, Strdni vrch, Pusty zamek (Luzicke hory)

PAŹDZIERNIK
64. - Złoty Stok, Kukacka, Hauerova kaple, Pasieka, Kikoł, Javornik, przełęcz Różaniec, Krowia Góra Mała i Wielka, Wrzosówka, Skalny Wąwóz, Czarne Urwisko, Lądek-Zdrój (Góry Złote)
65. - Lądek-Zdrój, Dzielec, Kłóbka, pod Mamczyną Górą i Sowią Kopą, Sowie Stopnie, Stronie Śląskie (Góry Złote)
66. - Dolni Morava, Mlecny pramen, vodopad pod Strasidly, Kralicky Sneznik, schronisko "Na Śnieżniku" (Pp Kralicky Sneznik)
67. - schronisko "Na Śnieżniku", Maly Sneznik, Hranicni skaly (Goworek), Sedlo Puchaca, Hled'sebe, Klepac, Dolni Morava (Pp Kralicky Sneznik)
68. - Pricny vrch (Zlatohorska vrchovina)
69. - Vetrna, Kutny vrch (Zlatohorska vrchovina)

LISTOPAD
70. - Wysoka, Stachoń, Sucha Góra (Masyw Lesistej Wielkiej)
71. - Gostków, Domanów, Nagórnik, Przełęcz Pojednania
72. - Temny Dul, pod Svetlou, Krausovy Boudy, Na Prazacce (Krkonose)
73. - Cerny Dul, NS Okolo lomu, zbytky hradku Purkhybl (Krkonose)