STYCZEŃ

01. - Witków Śl., Młynarka, Trójgarb, Modrzewiec, Węgielnik, Struga (Masyw Trójgarbu)
02. - Przełęcz Kłodzka, Przełęcz Chwalisławska, Ptasznik, Przełęcz Leszczynowa, Polana nad Skrzynką, Przełęcz pod Bzowcem, Radochów (Góry Złote)
03. - Rusinowa, Klasztorzysko, Lisia Skała, Mydlana Woda, Zagórze Śl., zamek Grodno, Jugowice (Góry Czarne)

LUTY
04. - Bardo Śl., Janowiec, Laskówka, Łowisko, Mała Kotlina, Mąkolno (Góry Bardzkie)
05. - Zlate Hory, hrad Leuchtenstejn, Biskupska kupa, Mnichuv kamen, sv. Rochus (Zlatohorska vrchovina)
06. - Zlate Hory, Nahon, NS Udoli ztracenych stol (Zlatohorska vrchovina)
07. - Owiesno, Suchań, Różana (Wzgórza Bielawskie)

MARZEC
08. - Po Teplickich skalach, Cap (Adrspassko-teplicke skaly)
09. - Polanica-Zdrój, Jodłowa Góra, Polana, Czerwoniak, Krosnowice, Kłodzko (Kotlina Kłodzka)
10. - Górzyniec, Bobrowe Skały, Ciemniak, Sowi Kamień, Kopaniec, Kozia Szyja, wzdłuż Kamiennej Małej, rez. Krokusy w Górzyńcu, Skałka Teściowej, Zbójeckie Skały, Szklarska Poręba (Góry Izerskie)
11. - Jedlina, Grzmiąca, skały pod Warzechą, Granicznik, Dzikie Turnie, Łomnica (Góry Suche)

KWIECIEŃ
12. - Gradówek, Góra Heleny, zamek Pirszyn, zamek Podskale, Rząsiny, Zajęcza Główka, kamieniołom Płóczki Dolne (Pogórze Izerskie)
13. - Barcinek, Baszta, Trawnica, Kapitański Mostek, przełom Kamienicy (Pogórze Izerskie)
14. - Nad Zdonovem, pod Roagalem, Mielna, Mokra louka, Libna, Zdonov (zawory)
15. - Sokolec, Sokół, Grządki, Osówka, Sierpnica, Dalków (Góry Sowie)
16. - Uniemyśl, kamieniołom pod Buczkiem, Beckovsky vodopad, Okrzeszyn, Urwista, Skała Śmierci (Worek Okrzeszyński)
17. - Sokołowsko, głazowisko pod Garbatką, Kowalowa, Ługowina (Góry Suche, Masyw Lesistej)

MAJ
18. - Karlstejn, Krupna, Aniccina stena, Tomaskuv lom, Brdlak, Kodska jeskyne, Tetin, Beroun (Cesky kras)
19. - Revnice, Morinka, menhir, Morina, Velka Amerika, lom polityckich veznu, Mexiko, Kanada, Mala Amerika, hrad Karlstejn, Karlstejn (Cesky kras)
20. - Srbsko, lom Na Chlumu, Hostin, Solvayovy lomy, Svatojanska skalni stena, Svaty Jan pod Skalou, Dusickova stena, lom Alkazar, pivovar Srbecky lok (Cesky kras)
21. - Krivoklat, Paraplicko (Cesky kras)
22. - Konepruska jeskyne, Zlaty kun, Aksamitova brana, Jelinkuv most (Cesky kras)
23. - Skały Krasnoludków, Gorzeszów  - rowerowo
24. - Broumov, Tłumaczów (Broumovska vrchovina) - rowerowo